Wielkopolski Portal Senioralny

Piotr Szulkin - Kobiety pracujące

Piotr Szulkin - Kobiety pracujące
     Dzisiaj 67 letni niepokorny twórca wielu wybitnych polskich filmów fabularnych relaksuje się - będąc spełnionym człowiekiem.

    Ale na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku nieźle namieszał. Wymyślił wówczas i stworzył niezwykłe obrazy "Wojna Światów", "Obi - oba: koniec cywilizacji", i " Ga, ga: chwała bohaterom". Były to genialne filmy, tyle że chyba nie przetrwały próby czasu. Jednak jego krótkometrażowy film "Kobiety pracujące" warto zobaczyć, bo takich filmów nikt dzisiaj nie potrafi zrobić. 

Zapraszamy na projekcję! 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego