Wielkopolski Portal Senioralny

Jesień w obiektywie Pani Danuty

Jesień w obiektywie Pani Danuty
     Pracę zawodową podjęła z przypadku, ale szybko pokochała swój zawód. Jak twierdzi osiągnęła pełne mistrzostwo zawodowe i … wtedy przeszła na emeryturę. 

         Ostatnio powróciła do swoich pasji: podróże, mini ogródek kwiatowo-ziołowy na balkonie, układanie biżuterii dla znajomych i przyjaciół oraz fotografia. Jest także wolontariuszką i opiekuję się przemiłą starszą panią. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym z nadesłanych zestawów fotografii pani Danuty zatytułowanym "Jesień".

Więcej w tej kategorii: « Film Tomasza Wiśniewskiego Oczy »

4 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę