Wielkopolski Portal Senioralny

Dacza w moim obiektywie

Dacza w moim obiektywie
Ewa Promińska jest nadal pracującym seniorem. Preferuje zdrowy i aktywny tryb życia.

Uprawia sport i lubi ludzi z poczuciem humoru. Fotografowanie traktuje wyłącznie hobbistycznie. Lubi robić zdjęcia, ale raczej tylko jako pamiątkę własnych przeżyć. Prezentowany na naszych łamach cykl "Dacza", to na razie jedyna publiczna prezentacja jej twórczości. Jednak mimo skromności pani Ewy cykl został wyróżniony podczas Festiwalu Niezależnej Twórczości Filmowej i Fotograficznej Osób Dojrzałych "WYŚCIG  JASZCZURÓW". Na pytanie skąd zainteresowanie akurat Rosją autorka mówi - Rosja stanowi odmienną, ale jednocześnie pokrewną nam kulturę. Ukończyłam filologię rosyjską i mam tam wielu znajomych. Należy do nich również Aleksander Zimin, który na Festiwalu "Wyścig Jaszczurów" w 2011 roku otrzymał nagrodę publiczności. Ostatnio zostałam przez niego zaproszona do współpracy przy jego najnowszym filmie o wybitnym rosyjskim rzeźbiarzu Stiepanie Erzii, który w Polsce jest kompletnie nieznany - mówi Ewa Promińska. Być może na planie filmu powstanie ciekawy reportaż fotograficzny, który będziemy mogli Państwu zaprezentować na naszym portalu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego