Wielkopolski Portal Senioralny

Afganistan

Afganistan
Rafał Michałowski z wykształcenia jest geografem. Jego pasją są góry. Uczestniczył w wyprawach wysoko górskich na kilku kontynentach. Zawsze z sobą miał aparat fotograficzny. - Robienie zdjęć jest moją drugą pasją i staram się, aby były jak najciekawsze  - mówi autor.

Prezentowany cykl zdjęć został wykonany w górskiej wiosce w Afganistanie, gdzie Rafał Michałowski spędził dwa tygodnie. Za ten zestaw zdjęć otrzymał wyróżnienie podczas Festiwalu Twórczości Osób Dojrzałych "Wyścig Jaszczurów". Autor ma także na swoim koncie kilka indywidualnych wystaw. 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego