Wielkopolski Portal Senioralny

Stawiał martenowski piec

Stawiał martenowski piec
Jerzy Jernas jest seniorem i niezależnym filmowcem. Ma na swoim koncie zarówno  filmy dokumentalne, jak również art-klipy. - Zawsze realizowałem filmy wyłącznie z pasji.

Stanowią one mój osobisty punkt widzenia na otaczającą nas rzeczywistość - mówi autor. Miałem to szczęście w życiu, że spotykałem twórcze osoby, które zechciały współpracować ze mną - dodaje Jerzy Jernas. Do najważniejszych z nich zalicza zespoły "KSU" i "Big Cyc", a także śląskiego twórcę "Stasia". Autor chciałby podzielić się z Państwem kilkoma obrazami. Na początek zaprasza na sentymentalną wycieczkę do .... Nowej Huty.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

1 komentarz

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego