Wielkopolski Portal Senioralny

APOCALIPSA XXI

APOCALIPSA XXI
    Obecna sytuacja wymusza na nas różnorodne zachowania. Jedni zamykają się w sobie. A inni starają się przekłuć nowe doświadczenia w swoje pasje.

    Siła seniorów jest niezwykła. Część z nas potrzebuje w obecnej sytuacji wsparcia. Inni jakoś samodzielnie radzą sobie. Ale wielu z nas popada w depresję. W najgorszej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej. Nie mogą od miesiąca odwiedzać ich bliscy. Także coraz częściej znajdują się  oni w ogniskach zarazy. Mimo tego smutnego czasu pragniemy przekazać Państwu pewien impuls. Są wśród nas tacy, którzy potrafią obecną sytuację przekuć na emocjonalny przekaz.

   Przykładem może być poznański senior. Zapraszamy Państwa na projekcję jego wyznania.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

1 komentarz

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego