Wielkopolski Portal Senioralny

Inny świat

Inny świat
      Niezwykły film autorstwa emerytowanego górnika z Kopalni Bieruń. Film orzymał nagrodę na poznańskim festiwalu twórczości senioralnej.

    Zdarza się, że starsze osoby przedstawiają swoje emocje za pomocą filmów. Dzisiaj jest to stosunkowo łatwe. Ale kilkanaście lat temu znany filmowiec amator Wojciech Wikarek zrealizował własnym sumptem film, który poraża. Za swój film otrzymał nagrodę na poznańskim festiwalu seniorów "Wyscig Jaszczurów". Nagrodzony film nazywa się „Inny świat”. Zapraszamy na jego projekcję.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego