Wielkopolski Portal Senioralny

Ludmiła Jakubczak - film Bohdana Kezika

Ludmiła Jakubczak - film Bohdana Kezika
Bohdan Kezik jest emerytowanym muzykiem estradowym. Wiele lat temu grywając na statkach w Zatoce Perskiej kupił sobie nowinkę techniczną, jaką była wtedy kamera video.  

Po przejściu na emeryturę postanowił poświęcić się nowej pasji, czyli robieniu filmów. Udał się więc do Amatorskiego Klubu Filmowego, aby poznać lepiej tajniki sztuki filmowej. Obecnie ma 83 lata i jest autorem wielu ciekawych filmów dokumentalnych. Obraz "Ludmiła" przypomina życie i twórczość tragicznie zmarłej piosenkarki Ludmiły Jakubczak znanej z takich piosenek, jak "Szeptem", "Alabama", czy "Gdy mi Ciebie zabraknie". W filmie występują m.in. Irena Santor, Sława Przybylska i Halina Kunicka. Nie zabrakło także nigdzie nie publikowanych zdjęć oraz filmów z prywatnego archiwum rodziny. "Ludmiła" została nagrodzona na Festiwalu Niezależnej Twórczość Filmowej Osób Dojrzałych - WYŚCIG JASZCZURÓW.

Zapraszamy na projekcję.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

2 komentarzy

 • Aktorka
  Aktorka niedziela, 28 lipiec 2019 12:36 Link do komentarza

  Bardzo dziękuję Panu za ten ciekawy, płynnie ułożony dokument czasów niezwykłych.
  Życzę wszelkiego dobra.

 • wloczek
  wloczek piątek, 16 marzec 2018 15:46 Link do komentarza

  Dziekuje za film

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego