Wielkopolski Portal Senioralny

Irek – film Wojciecha Wikarka

Irek – film Wojciecha Wikarka
      Autor jest emerytowanym górnikiem i uznanym filmowcem amatorem. Jednak swoim najnowszym filmem zaskoczył wszystkich.

    Wojciech Wikarek mieszka na Śląsku i całe swoje życie przepracował w Kopalni  Węgla Kamiennego PIAST w Bieruniu. Po przejściu na emeryturę postanowił zrealizować film o swoim ojcu. Nikt się nie spodziewał, że ma tak znanego tatę. Zapewne wielokrotnie słyszeliście Państwo o Orkiestrze Rozrywkowej Telewizji Katowice pod dyrekcją Ireneusza Wikarna. W filmie wypowiadają się między innymi Zbigniew Wodecki i Krystyna Loska.

    Wojciech Wikarek jest jednym z laureatów poznańskiego Festiwalu Filmowego „Wyścig Jaszczurów”. Zapraszamy na projekcję!


Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego