Wielkopolski Portal Senioralny

Twórczość

Kolej jest moją pasją

    Wielu z nas zastanawia się nad tym, co robić na emeryturze? Poznaniak Roman Paul znalazł na to pytanie prostą odpowiedź - fotografować, to co zawsze kochaliśmy.
Czytaj dalej...

Czyż nie jesteśmy piękni?

     Na świecie wykonano wiele interesujących portretów osób starszych. Można je zobaczyć w Internecie. Jerzy Jernas wybrał kilkanaście z nich  i  przygotował ciekawą impresję filmową.
Czytaj dalej...

Rokosz – Nie wyruszaj nigdy sam

   Było ich trzech. Dzisiaj są seniorami i cyfrowo zremasterowali utracone niegdyś obrazki. Jedengo z autorów już nie ma z nami. Ponad 30 lat temu w małym miasteczku na południu Wielkopolski zostały one zarejestrowane przez pięknych, młodych i żadnych sławy młodzieńców...
Czytaj dalej...

APOCALIPSA XXI

    Obecna sytuacja wymusza na nas różnorodne zachowania. Jedni zamykają się w sobie. A inni starają się przekłuć nowe doświadczenia w swoje pasje.
  • Dział: Twórczość
Czytaj dalej...

„Silvana” – for ever

   Współczesna technologia pozwala na tworzenie impresji. Właśnie z tej możliwości skorzystał niemłody poznański filmowiec. W swojej wizji pokazał zadziwiający świat lat 60. ubiegłego wieku.
  • Dział: Twórczość
Czytaj dalej...
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego