Wielkopolski Portal Senioralny

Ostrów - Reggae dla wszystkich

Ostrów - Reggae dla wszystkich
     Muzyka reggae nie zna granic wiekowych. Jest muzyką szczęścia płynącego z głębi duszy. Przekonali się tego lata mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego.

     Już po raz 17 tego lata w Ostrowie Wielkopolskim odbył się festiwal "Reggae na Piaskach". Tradycyjnie impreza była adresowana, zarówno do fanów tej muzyki z całej Polski, jak i do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Był to również swoisty piknik rodzinny, gdzie przy tej wspaniałej muzyce można było skosztować nie tylko kiełbasy z grilla, ale również kuchni orientalnej. Były także serwowane najmłodszym widzom słodkie smakołyki. Ale tak na prawdę, to Jarosław Wardawy - pomysłodawca Festiwalu - pragnął wszystkim obecnym, uzmysłowić wielką, a chwilami nawet oczyszczającą rolę muzyki, która powstała kilka dekad temu na Jamajce. Jej najsłynniejszym przedstawicielem był Bob Marley.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego