Wielkopolski Portal Senioralny

Radosna akcja

Radosna akcja
   Okres świąteczny co roku wyzwalana falę ciepła, dobroci i chęci wsparcia innych. Nie inaczej było ostatnio. Przygotowanie świątecznych paczek z potrawami wigilijnymi zaowocowało stałą akcją pomocy poznańskim seniorom.

 

  Na zlecenie jednego ze stowarzyszeń opiekującego się poznańskimi seniorami Radosna Restauracja przygotowywała poczęstunek wigilijny. W tym roku nie mogło się jednak odbyć tradycyjne wspólne spotkanie. Tak więc do prawie stu samotnych osób dostarczono ciepły świąteczny poczęstunek. Ale co istotne, bez koronawirusa. Przecież na powierzchniach utrzymuje się on całe trzy doby, a seniorzy muszą być szczególnie chronieni.

   Radość obdarowanych była tak wzruszająca, że panie prowadzące restauracje postanowiły, już samodzielnie, pomagać potrzebującym. Uruchomiły akcję „Obiad dowieziony”.  Wystarczy wykupić obiad za 20 zł, a zostanie on dowieziony do seniora lub innej osoby potrzebującej. Można wskazać konkretnego odbiorcę ale nie trzeba. Restauracja dysponuje bowiem, stale rozszerzającą się, bazą takich osób. Należy dodać, że przygotowywane obiady uwzględniają wszelkie dolegliwości z jakimi często borykają się starsze osoby. Upraszczając sprawę – nie zaszkodzą nikomu, co w restauracjach jest raczej rzadkością.    Ponadto Radosna Restauracja honoruje Poznańską Złotą Kartę i posiadającym ją seniorom udziela 15% rabatu. Można się o tym przekonać na ul. Zeylanda 2/6. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Wychowałam się w Taborze

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego