Wielkopolski Portal Senioralny

Rada Seniorów Powiatu Poznańskiego

Rada Seniorów Powiatu Poznańskiego
   Kiedyś stawiano na młodzież. Jednak od dobrych dziesięciu lat w polskich samorządach tworzone są Rady Seniorów. Jedna z nich funkcjonuje w Powiecie Poznańskim.

    Już prawie półtora roku działa Rada Seniorów Powiatu Poznańskiego. Jej głównym zadaniem jest reprezentowanie i dbanie o interesy najstarszych mieszkańców powiatu. Członkami rady są ludzie, którzy na co dzień zajmują się tematyką pozwalającą na dobre poznanie potrzeb seniorów. Dzięki temu są doskonałym łącznikiem pomiędzy władzami Starostwa a najstarszymi mieszkańcami. Pierwszą inicjatywą Rady Seniorów był pomysł powołania Powiatowego Uniwersytet III Wieku. I w tym roku rozpocznie on swoją działalność. Na początek zajęcia będą odbywały się w trzech gminach. W każdej z nich odbędą się dwa wykłady oraz dwa warsztaty.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia spotkania z przewodniczącą Rady Seniorów, które zorganizowała nasza redakcja.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Poznań – debata senioralna

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego