Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – debata senioralna

Poznań – debata senioralna
   Absolutną nowością jest tzw. debata Oksfordzka. Polega ona na tym, że spierają się strony reprezentujące odmienne opinie na ten sam temat. Ostatnio tematem były bezpłatne usługi dla seniorów mieszkających w Poznaniu.

    Debata została zorganizowana przez osoby, którym los poznańskich seniorów jest szczególnie bliski. I co ciekawe, nie reprezentują one żadnych organizacji. Czyli jednak można! Gościny udzielił Barak Kultury, który oddał do dyspozycji przybyłych seniorów bardzo dobrze wyposażony lokal. Tak jak się można było spodziewać – dyskusja była ciekawa. Przedstawiono w niej nowatorskie rozwiązania, jakie przyjęły władze Poznania. Ale nie zabrakło również licznych uwag do funkcjonującego systemu bezpłatnego wsparcia seniorów. Może największym sukcesem organizatorów było zainteresowanie tą problematyką mediów. Dzięki temu kolejne osoby dowiedzą się, że mogą skorzystać z pomocy miasta w rozwiązywaniu ich codziennych trosk.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego