Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – dzienny dom opieki

Poznań – dzienny dom opieki
     Profesjonalna rehabilitacja, terapia zajęciowa i opieka specjalistów. Na to wszystko mogą liczyć mieszkańcy Poznania w Dziennym Domu Opieki Medycznej.

    Z myślą o seniorach oraz osobach niepełnosprawnych otwarto w Poznaniu nową placówkę. Jest nią Dzienny Dom Opieki Medycznej. Przeznaczony on jest dla osób, które wyszły ze szpitala i nadal wymagają pomocy pielęgniarskiej. Przeznaczony jest on także dla osób zagrożonych hospitalizacją. Przez cały czas pobytu w domu opieki pacjenci są również pod opieką psychologa, logopedy i dietetyka. Mogą też skorzystać z licznych zabiegów fizjoterapeutycznych. W czasie pomiędzy zabiegami przygotowano dla nich dodatkowe zajęcia. Dom Opieki zapewnia również niezbędne badania diagnostyczne i konsultacje lekarskie. Funkcjonuje on w dni robocze od godz. 8.00 do 16.00. W Domu Opieki jest 25 miesc. Każdy pacjent może zostać przyjęty na okres jednego do trzech miesięcy.

    Skierować do niego może szpital albo lekarz rodzinny. I co najważniejsze pobyt w nim jest bezpłatny. Dom Opieki mieści się w jednym z wieżowców „Alfy” na św. Marcinie.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego