Wielkopolski Portal Senioralny

Viva Seniorzy!

Viva Seniorzy!
     Przez dwa dni tłumy seniorów z całej Wielkopolski odwiedziły najstarsze i największe w Polsce targi adresowane do osób starszych. Tym razem odbyła się ich jubileuszowa, dziesiąta edycja.

   Osoby starsze w swoich miejscowościach działają w Klubach Seniora, chodzą na zajęcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku, ćwiczą na basenie i z kijkami. Lubią też koncerty i dobre kino. Zainteresowanie seniorów różnymi formami aktywności cały czas rośnie. Można się było o tym przekonać podczas jubileuszowych, dziesiątych Targów Viva Seniorzy! Swoje stoiska miały na nich zarówno firmy oferujące produkty i usługi dla osób starszych, jak i organizacje pozarządowe. Odbyły się też liczne warsztaty i konferencje. Wśród ciekawszych należy wymienić konferencję „Polska dostępna dla seniorów” zorganizowaną przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Podczas targów wręczono również nagrody w konkursie Viva Wielkopolski Senior zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Każdy z dwóch dni został zwieńczony koncertem muzycznym. Pierwszego dnia wystąpiła Grażyna Brodzińska, natomiast drugiego dnia zaśpiewała Halina Frąckowiak.
 

Organizatorem imprezy były Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Samorządem Województwa Wielkopolskiego i Miastem Poznań. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego