Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański – Olimpiada Seniorów

Powiat Poznański – Olimpiada Seniorów
    Sport to zdrowie - to powiedzenie ma szczególne znaczenie dla osób starszych. Mogli się o tym przekonać uczestnicy Pierwszej Powiatowej Olimpiady Seniorów.

    Halę Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełnili seniorzy z powiatu poznańskiego. Po raz pierwszy mieli okazję sprawdzić się w nietypowych konkurencjach. Był to rzut beretem, slalom z jajem, rzut lotkami, czy stawianie wieży z puszek po piwie. Nie zabrakło także konkursu wiedzy o powiecie poznańskim. Na imprezie pojawił się wielokrotny mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski. Pod jego okiem seniorzy rzucali „oszczepem”. Organizatorzy zadbali również o ciepły posiłek, aby uczestnikom nie zabrakło sił.

    Pierwszą Powiatową Olimpiadę Seniorów zorganizował Luboński Uniwersytet Trzeciego Wieku wraz z Lubońskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wsparcia finansowego udzielił Powiat Poznański, a patronat honorowy nad imprezą objął starosta poznański Jan Grabkowski.

   Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego