Wielkopolski Portal Senioralny

Forum Klubów Seniora

Forum Klubów Seniora
      Poznańskie Centrum Inicjatyw Senioralnych postanowiło wspomagać dziesiątki klubów Seniora. Okazało się, że jest to bardzo potrzebna inicjatywą.

    Kluby Seniora działają przy Spółdzielniach Mieszkaniowych, szkołach, zakładach pracy, czy organizacjach społecznych. Liderzy klubów starają się znaleźć ciekawe formy działania. Ale nie jest to proste, gdyż finansują się jedynie ze składek członkowskich. Starcza więc na wspólna kawę, czy wyjście do teatru lub kina. Dlatego propozycje spędzania wolnego czasu są dosyć ograniczone. Z pomocą przyszło więc poznańskie Centrum Inicjatyw Senioralnych  Już po raz piętnasty zorganizowano Forum Klubów Seniora. Można było się na nim dowiedzieć m.in., w jaki sposób zdobyć środki finansowe na realizację ciekawych zajęć dla uczestników klubów. Przedstawione zostały także propozycje interesujących i darmowych spotkań w klubach.

     Organizatorem kolejnego Forum było Centrum Inicjatyw Senioralnych mieszczące się w Poznaniu na ul. Mielżyńskiego 24, tel. 61 847 21 11.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego