Wielkopolski Portal Senioralny

Seniorzy o sobie

Seniorzy o sobie
     Życie i doświadczenia seniorów są niezwykłe. Warto więc posłuchać, co mają do przekazania innym.

      Czym się zajmowali zawodowo, co teraz robią, co jest dla nich ważne oraz co chcieliby przekazać swoim dzieciom i wnukom? Takie pytania zadaliśmy grupie poznańskich seniorów. Są oni skupieni w nieformalnej grupie i raz w tygodniu spędzają wspólnie czas w Kąciku Seniora. Działają od trzech lat, a od roku spotykają w nowym miejscu. Jest to kawiarnia artystyczna KÓLTURA. Znajduje się ona na ul.  23 Lutego 8. W każdy czwartek o godzinie 12.30 odbywają się ciekawe spotkania, zajęcia i wykłady. Warto tam zajrzeć.

    Poniżej przedstawiamy krótki film, który powstał podczas warsztatów w Kąciku Seniora. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Poznania w ramach zadania Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowe.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego