Wielkopolski Portal Senioralny

Seniorzy opanowali Targi

Seniorzy opanowali Targi
   Za nami kolejna edycja Targów Viva Seniorzy. Tym razem odbyły się one w październiku i stanowiły integralną część cyklu imprez odbywających się pod wspólną nazwą Senioralni.

     Już po raz dziewiąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi adresowane dla osób starszych. Targi Viva Seniorzy są największą tego typu imprezą w Polsce. W tym roku prezentacje podzielono na cztery bloki tematyczne – Zdrowie, Aktywność, Wiedza i Otoczenie. Na targach liczną reprezentację stanowiły organizacje pozarządowe działające na rzecz osób starszych. Tradycyjnie miały one własne stoiska. Oprócz nich prezentowana była oferta firm komercyjnych, których produkty i usługi adresowane są do seniorów. Podczas targów odbyły się także liczne wykłady i warsztaty. Seniorzy prezentowali swoje umiejętności ruchowe i artystyczne. Targi uświetniły koncerty Teresy Werner oraz zespołu Skaldowie.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej relacji z tej imprezy.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Dzień seniora Seniorzy o sobie »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego