Wielkopolski Portal Senioralny

Dzień seniora

Dzień seniora
     Po raz kolejny władze miasta Poznania wspólnie z Miejską Radą Seniorów zorganizowały spotkanie z okazji święta seniorów.

    Pomysł zapraszania seniorów z Domów Pomocy Społecznej i Klubów Seniora zrodził się na początku III kadencji MRS. Władze miasta podchwyciły tą inicjatywę. Od tego czasu cztery razy w roku odbywają się takie spotkania. Jest to wigilia, śniadanie wielkanocne, majówka i dzień seniora. Spotkania są  okazją nie tylko do wspólnego biesiadowania, ale przede wszystkim do wymiany poglądów, dyskusji oraz przedstawiania problemów związanych z życiem osób starszych. Ostatnie w tej kadencji spotkanie odbyło się 2 października w restauracji Oaza nad jeziorem strzeszyńskim. Wzięło w nim udział ponad 100 poznańskich seniorów. Wysłuchali oni wystąpień wiceprezydenta Jędrzeja Solarskiego i przewodniczącego Miejskiej Rady Seniorów Zdzisława Szkutnika. Nie zabrakło także smacznego obiadu i części artystycznej. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszały seniorki z zespołu tanecznego Raj Seniora.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego