Wielkopolski Portal Senioralny

Joga dla seniorów

Joga dla seniorów
     Polski Teatr Tańca zorganizował dla starszych poznaniaków nie lada gratkę – ćwiczenia jogi na dziedzińcu Szkoły Baletowej w Poznaniu.

    Przez pięć dni seniorzy ochoczo przychodzili na zajęcia. Przy specjalnie skomponowanej i granej na żywo muzyce poddawali się medytacjom, rozluźnianiu swoich mięśni, pozbywaniu bólu kręgosłupa, czy usuwaniu toksyn z organizmu.  Zajęcia z nimi prowadziła Katarzyna Kata. Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

Media

Więcej w tej kategorii: « mali bracia Ubogich Dzień seniora »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego