Wielkopolski Portal Senioralny

To był Piknik

To był Piknik
     Już po raz trzeci Dzienny Dom Senior – Wigor w Luboniu zaprosił seniorów z całego miasta na wiosenny „Piknik z Wigorem”.

    Były kiełbaski z rożna, ciasto, kawa, herbata i chłodna woda. Można było bezpłatnie przebadać się, spróbować swoich sił w grach zręcznościowych, czy skonsultować się przedstawicielami policji. Nie zabrakło licznych występów artystycznych w wykonaniu seniorów. Była też zabawa taneczna. Piknik zgromadził ponad stu lubońskich seniorów. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego