Wielkopolski Portal Senioralny

Wielkanoc seniorów

Wielkanoc seniorów
    Święta Wielkanocne nie są tak rodzinne i ciepłe jak Boże Narodzenie, jednak dla chrześcijan mają większe znaczenie, bowiem to Wielkanoc jest najważniejszym wydarzeniem w roku liturgicznym katolików.

    Od dwóch lat władze Miasta Poznania cztery razy w roku zapraszają seniorów mieszkających w Domach Pomocy Społecznej oraz działających w Klubach Seniora na wspólne spotkania. Jednym z nich jest śniadanie Wielkanocne. Do restauracji OAZA położonej nad jeziorem Strzeszyńskim przyjechało ponad stu seniorów. Był wiceprezydent Poznania, księża oraz przedstawiciele inicjatora spotkań - Miejskiej Rady Seniorów. Na zakończenie, każdy uczestnik spotkania otrzymał poświęcony koszyk z szynką, kiełbasami oraz słodyczami. 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego