Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - "Zielono mi"

Poznań - "Zielono mi"
   Tak śpiewał Andrzej Dąbrowski. Poznańscy seniorzy zapragnęli opiekować sie miejską zielenią.

    Ostatnio odbyło się posiedzenie Miejskij Rady Seniorów poświęcone tej kwestii. Wzorem Warszawy, czy Krakowa w Poznaniu seniorzy mogą odegrać ważną rolę w utrzymaniu otczającej ich zieleni. Zarząd Zieleni Miejskiej bardzo pozytywnie przyjął ten pomysł.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego