Wielkopolski Portal Senioralny

Muzyka młodości

Muzyka młodości
Jedną z ciekawszych możliwości, jakie daje korzystanie z Internetu, jest możliwość wysłuchania i zobaczenia ulubionych piosenek z czasów naszej młodości. Właśnie dlatego na naszym portalu jest dział Grająca Szafa. Ale są to tylko pewne nasze propozycje.

Możecie Państwo samemu godzinami słuchać i oglądać Waszych ulubionych piosenkarzy. Wystarczy wejść na stronę www.youtube.com  i w wyszukiwarce znajdującej się na górze strony wpisać nazwisko ulubionego wykonawcy. Jeśli będzie to na przykład Piotr Szczepanik, to będziecie mieli możliwość wysłuchania kilkunastu jego piosenek. Ważne jest, aby komputer miał głośniki. Jeśli jest to laptop, to na pewno ma wbudowane głośniki. Część komputerów stacjonarnych też ma wbudowane. Jeśli nie, to za zaledwie za 25-50 złotych można kupić i podłączyć je do posiadanego komputera. Syn, albo wnuczek na pewno pomogą Państwu. A wówczas będziecie się cieszyli słuchając piosenek Marii Koterbskiej, Steni Kozłowskiej, czy Haliny Kunickiej lub Jurka Połomskiego. Serdecznie zapraszamy na muzyczną wycieczkę naszej młodości.

youtubelogo

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego