Wielkopolski Portal Senioralny

Jak jeść zdrowo?

Jak jeść zdrowo?
    Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu  z myślą o wielkopolskich Seniorach i  ich potrzebach już po raz drugi przygotował materiały edukacyjne. Nazwano je Pakietem dla Seniora.

    Materiały te stanowią dużą pomoc zarówno dla organizacji skupiających osoby starsze, jak i dla indywidualnych seniorów. Kolejnym filmem przygotowanym dla nas jest wykład dietetyka dr Marty Lewandowicz. Dotyczy on zasad żywieniowych osób starszych. Dowiemy się z niego m.in. jak dostosować dietę do indywidualnych predyspozycji.  Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Z myślą o nas Kije – samobije »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego