Wielkopolski Portal Senioralny

Za darmo można odwiedzić znane miejsca

Za darmo można odwiedzić znane miejsca
   Tutaj przychodzi nam z pomocą Internet. Dzięki funkcji "Google street view" możemy zobaczyć, jak dzisiaj wyglądają miejsca, gdzie spędzaliśmy naszą młodość.Zapewne zmieniły się one przez ten czas, ale co z tego.

   Wystarczy w wyszukiwarce internetowej "Google" wpisać interesującą nas miejscowość. Warto dodać też, choćby przybliżony adres. Następnie należy wybrać myszką pozycję "mapy" (która znajduje się poniżej paska z wpisaną przez nazwą miejscowości) i dwukrotnie nacisnąć ją lewym klawiszem myszki. Wówczas zobaczymy mapę interesującego nas miejsca. Następnie trzeba uchwycić myszką (poprzez naciśnięcie również lewego przycisku) żółtą sylwetkę człowieka znajdującą się w prawym dolnym narożniku strony. Wówczas należy go przeciągnąć na interesującą nas ulicę. Wtedy zobaczymy aktualne zdjęcia jej wyglądu. Dzięki panoramicznym zdjęciom wykonanym z poruszającego się samochodu możemy obserwować wygląd ulicy w każdym jej miejscu. Dla osób obeznanych z Internetem to jest bardzo proste. Niestety dla wielu seniorów przedstawione powyżej słowa będą kompletnie niezrozumiałe. Ale proszę się nie zniechęcać. Wystarczy poprosić wnuczka o pomoc. Wówczas będziecie Państwo mogli udać się na bezpłatną wycieczkę do miejsc znanych Wam z młodości.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę