Wielkopolski Portal Senioralny

Tele SERCE – Serce pod kontrolą

Tele SERCE – Serce pod kontrolą
    Czy telewizja może leczyć? Odpowiemy, że raczej może niepokoić. A jednak teleopieka medyczna jest możliwa i pożądana, nie tylko w czasie pandemii.

    Ruszył pilotażowy program, pokazujący możliwości kontrolowania przy pomocy technik telewizyjnych stanu zdrowia pacjentów. Organizatorami kampanii „TeleSERCE - Serce pod kontrolą” są trzy organizacje działające na rzecz pacjentów: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce, Polskie Stowarzyszenie Osób z Niewydolnością Serca oraz Fundacja eZdrowie. Partnerem inicjatywy jest Porozumienie Organizacji Kardiologicznych. Pandemia, co oczywiste przyspieszyła prace nad programem. Wezmą w nim udział chętni z całego kraju. Na początek chorzy kardiologicznie, co nie jest wyborem przypadkowym. Choroby serca są w Polsce niestety na czele przyczyn zgonów. A opieka kardiologiczna niewystarczająca. Tym bardziej w czasie pandemii odstraszającej przed wizytami u lekarza. Być może najnowsze techniki teleopieki medycznej zmniejszy negatywne dla pacjentów kardiologicznych skutki pandemii. Spróbować warto! Wicej szczegółów znajduje się TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego