Wielkopolski Portal Senioralny

Jak oglądać nowe telewizje?

Jak oglądać nowe telewizje?
Od początku grudnia każdy wielkopolski senior uzyskał możliwość bezpłatnego  oglądania czterech nowych stacji telewizyjnych  - Metro TV, Nowa TV, Zoom TV oraz telewizji WP.  

Ci z Państwa, którzy oglądają telewizję za pośrednictwem sieci kablowych lub telewizji satelitarnych mogą spać spokojnie. Operatorzy po prostu rozszerzą Państwa ofertę. Natomiast osoby, które odbierają sygnał bezpośrednio z nadajników naziemnych muszą wykazać się aktywnością. Na początek muszą w telewizorze lub zewnętrznym dekoderze włączyć funkcję wyszukiwania kanałów. Jeśli nie pojawią się nowe, trzeba będzie sprawdzić rodzaj zamontowanej anteny i jej ustawienie. Otóż do odbioru nowych programów może być potrzebna nowa antena. Ale zapewne wystarczy stara wysłużona antena, którą używaliście Państwo przez wiele lat. Ma ona właściwą polaryzację i wszystko gra. Niestety wyjątkiem od reguły jest Konin, gdzie zastosowano polaryzację pionową. W praktyce polega to na tym, że anteny muszą być "kopnięte" o 90 stopni w prawo, lub lewo w stosunku do tradycyjnej pozycji. Na domiar złego mieszkańcy Krotoszyna zostali pozbawieni możliwości odbioru nowych stacji telewizyjnych. Podobno zmieni się to w przyszłym roku. Tyle, że nikt nie określił, czy będzie to w styczniu, czy dopiero w grudniu.

Cztery nowe stacje telewizje proponują Państwu moc wrażeń. Oczywiście jest to tylko zwykły chwyt reklamowy. "Zoom TV" została przygotowana przez sieć regionalnych telewizji kablowych. Są w niej filmy fabularne, seriale i programy rozrywkowe. Natomiast telewizja "Metro TV" opiera swoją ofertę na serialach oraz produkcjach dokumentalnych poświęconych stylowi życia. Ciekawą propozycją wydaje się być kanał "Nowa TV". Znajdziemy w nim filmy, seriale, programy kabaretowe i informacyjne. Te ostatnie prowadzą dziennikarze znani wcześniej z TVP. Prezenterami telewizji są m.in. Jarosław Kulczycki i Beata Tadla. Czwartą telewizją, która pragnie zdobyć serca odbiorców jest telewizja "WP". Rano i wieczorem będzie emitować pasma publicystyczne. Jej prezenterem został Maciej Orłoś. Natomiast późnym wieczorem zobaczymy program plotkarski.

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl piątek, 29 lipiec 2022 23:11 Link do komentarza

    Prix Du Kamagra buy cialis online usa Doxycycline Mail Order Virginia Beach

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego