Wielkopolski Portal Senioralny

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina - część druga

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina - część druga
Wielu z nas jest przytłoczonych faktem choroby. Poddajemy się woli lekarzy, którzy często zapominają poinformować o naszych prawach.  

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina, szczególnie seniorom, że mają prawo do obecności osoby bliskiej podczas udzielania świadczeń zdrowotnych. Również mają prawo do całodobowej opieki pielęgnacyjnej sprawowanej przez osobę bliską. Natomiast, gdy wiąże się to z kosztami poniesionymi przez placówkę medyczną może zostać pobrana dodatkowa opłata. Tyle, że musi być ona być wyraźnie określona w regulaminie szpitala.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego