Wielkopolski Portal Senioralny

Rzecznik Praw Pacjenta - przypomina

Rzecznik Praw Pacjenta - przypomina
Wielu z nas jest przytłoczonych faktem choroby. Poddajemy się woli lekarzy, którzy często zapominają poinformować o naszych prawach.

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina, szczególnie starszym osobom, że mają prawo do uzyskania pełnej i przystępnej informacji o stanie zdrowia, diagnozie i metodach leczenia. Wszyscy mają również prawo do wyrażenia zgody, aby informacje o stanie ich zdrowia były udzielane wskazanym przez nie osobom.

 

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego