Wielkopolski Portal Senioralny

Prawnik radzi

Prawnik radzi
     Edukacja seniorów kluczem do bezpieczeństwa - tak brzmi nazwa edukacyjnego projektu skierowanego do starszych osób.

    Nikt poza prawnikami nie zna się na prawie. Wiele nieuczciwych firm próbuje skorzystać z tego i wzbogacić się. Szczególną grupą narażaną na takie praktyki są seniorzy. Leszczyńska Fundacja "Wygraj siebie" przygotowała cykl medialnych wykładów. Dzięki nim zapewne zmniejszy się liczba oszukanych seniorów. Zadanie zostało sfinansowane przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zapraszamy Państwa do obejrzenia porad prawnika, które wydają się bezcenne.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

12 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego