Wielkopolski Portal Senioralny

Celebryci z Berlina Wyróżniony

Celebryci z Berlina
   Berlin zawsze był kulturalną stolicą Europy. Po wojnie funkcję tę przejął Berlin Zachodni. Było to wolne miasto - magiczne miasto. Dlatego mieszkało w nim wielu niezależnych artystów pochodzących z całego świata. Wśród nich było także wielu Polaków, a wśród nich m.in. Marek Hłasko.

   Günther Krabbenhöft oraz Britt Kanja to jedni z najbardziej charakterystycznych mieszkańców Berlina. Para influencerów podbija ulice niemieckiej stolicy swoim szykiem i niecodziennym stylem, wprawiając w osłupienie bywalców industrialnego miasta. Paparazzi chętnie robią im zdjęcia na ściankach, oni sami zaś regularnie publikują idealne fotografie na swoim Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Günther Krabbenhöft i jego partnerka Britt Kanja młodość mają już dawno za sobą. Mówią o nich "Najfajniejszy dziadek Berlina" i "Dama nocnego życia".  Obydwoje są najlepszym przykładem na to, że można się starzeć niczym wino. Sympatyczna para ze stolicy Niemiec w młodości z show-biznesem nie miała wiele wspólnego. Dziś są za to postrzegani jako jedni z najlepszych berlińskich fashionistów. Wyróżniają się z tłumu swoim wyglądem i idealnie dopasowanymi stylizacjami. Moda to nie jest ich jedyna pasja. Para seniorów prowadzi bardzo aktywne życie, pojawiają się na największych wydarzeniach kulturalnych i towarzyskich, a ich umiejętności taneczne mogą wprawić w zakłopotanie niejednego  młodzika.

.


   69-latka ma za sobą szaloną przeszłość i do tej pory nazywana jest "Damą nocnego życia". Britt Kanja to zawodowa tancerka i rodowita mieszkanka Berlina. W latach 70. zakochała się w bogatym Amerykaninie i wyjechała za nim za ocean. Burzliwe małżeństwo nie trwało jednak długo, a Britt Kanja wróciła do podzielonego murem miasta. W 2015 roku Günther Krabbenhöft zyskał rozgłos jako "Najfajniejszy dziadek z Berlina". A filmiki, na których tańczy, szybko stały się popularne. Bo to właśnie taniec obok mody jest prawdziwą pasją niemieckiego seniora. Miłość do podrygiwania na parkiecie odkrył jednak już na emeryturze, gdy przy jego boku pojawiła się Britt Kanja.

22 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego