Wielkopolski Portal Senioralny

Do szpiku kości

Do szpiku kości
     Film otrzymał 4 nominacje do nagrody Oscara. Widzów fascynują ubogie chaty rozrzucone pośród lasów Missouri.

    Bohaterami filmu są małomówni mieszkańcy o ponurych, brudnych twarzach. Przyczepy Kmpingowe są ich domami. Między nimi włóczą się bezpańskie psy. Przewodnikiem po tej zepchniętej na ubocze krainie jest 17-letnia Ree. Aby zobaczyć film wystarczy nacisnąć Tutaj.

Więcej w tej kategorii: « Zemsta Królik po berlińsku »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego