Wielkopolski Portal Senioralny

Zemsta

Zemsta
     Genialna komedia Aleksandra Fredry zekranizowana w 2002 roku przez mistrza polskiego kina, Andrzeja Wajdę. 

     W obsadzie zobaczymy Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Romana Polańskiego, Daniela Olbrychskiego, Katarzynę Figurę, Agatę Buzek i innych. Historię konfliktu między dwoma sąsiadami dzielącymi ten sam zamek, Cześnikiem Raptusiewiczem i Rejtanem Milczkiem zna niemal każdy Polak.

    Dlatego zapraszamy na projekcję. Film jest TUTAJ

 

Więcej w tej kategorii: « Żelazny krzyż Do szpiku kości »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego