Wielkopolski Portal Senioralny

Mamma Mia!

Mamma Mia!
    Któż z nas nie pamięta piosenek szwedzkiej grupy ABBA? Nie raz spędzaliśmy wspólne wieczory, nie rzadko w dyskotekach przy tej muzyce. A kompletnym zaskoczeniem dla wszystkich stał się występ zespołu w TVP.

    Zespół ABBA inspirował nie tylko nas, ale wielu twórców. Na Brodwayu powstał nawet musical oparty na piosenkach tego zespołu. To właśnie on stał się inspiracją do powstania filmowej wersji. Jakże udane to dzieło. W roli głównej wystąpiła Meryl Streep. Bohaterka  prowadzi mały hotelik na jednej z greckich wysp. Kobieta samotnie wychowuje córkę. Dziewczyna wychodzi za mąż i chce, aby to jej nieznany ojciec poprowadził ją do ołtarza. Gdy znajduje pamiętnik matki prowadzony w przeszłości odnajduje nazwiska trzech mężczyzn, z którymi matka była związana przed jej narodzinami. Dziewczyna wysyła do każdego z kochanków matki zaproszenie na ślub, mając nadzieję, że się na nim zjawią. Ostatecznie na ślub przyjeżdżają wszyscy trzej.

    Zapraszamy na projekcję. Wystarczy nacisnąć myszką TUTAJ

 

Więcej w tej kategorii: « Stalingrad 1942 rok Żelazny krzyż »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego