Wielkopolski Portal Senioralny

APPLE - piekło chińskich fabryk

APPLE - piekło chińskich fabryk
    Gdy kupujemy w markecie jakiś produkt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - to myślimy, że wygraliśmy los na loterii... Ale tak nie jest! 

    Zdecydowana większość urządzeń, jakie kupujemy do domu, czy odzieży nabytej w - nie tylko w tanich marketach - jest okupiona potem współczesnych niewolników. Staramy się tego nie dostrzegać, bo nam też nie było lekko przez dziesięciolecia.

     Może jednak warto zobaczyć film dokumentalny, który odsłania realia naszego zadowolenia. Zapraszamy na projekcję:

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

14 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego