Wielkopolski Portal Senioralny

Rozważna i romantyczna

Rozważna i romantyczna
Film jest ekranizacją znakomitej powieści Jane Austen pod tym samym tytułem. Wyróżniony Oskarem, Złotym Globem i wieloma innymi prestiżowymi nagrodami.

Film przedstawia miłosne i obyczajowe perypetie trzech sióstr, które po śmierci ojca zostały pozbawione domu i środków do życia. Skazane na łaskę rodziny, muszą przetrwać w świecie sztywnych konwenansów XVIII-wiecznej Anglii. W filmie występuje plejada gwiazd, m.in. Kate Winslet, Emma Watson i Hugh Grant.

Żeby zobaczyć film wystarczy myszką nacisnąć na ten link: http://www.cda.pl/video/17025447

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę