Wielkopolski Portal Senioralny

Amsterdam - miasto wolności

Amsterdam - miasto wolności
    Czy pamiętają Państwo "biały rower Amsterdamu"? To był jeden z największych symboli hipisowskiej rewolty sprzed ponad 50-ciu lat. W Amsterdamie działa też słynna grupa non-koformistów "Provos".

    Amsterdam od lat słynie jako miasto wolności. To tutaj znajduje się słynna ulica z domami publicznymi. Również od lat zażywanie lekkich narkotyków tutaj jest po prostu dozwolone. Ale Amsterdam to również miasto wielu muzeów. Przecież tutaj tworzył Rembrant. Zapraszamy Państwa na projekcję!

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Piłat i inni Bułgarski Nesebar »

70 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę