Wielkopolski Portal Senioralny

Olimpijczycy

Olimpijczycy
Miliony telewidzów na całym świecie oglądało Igrzyska Paraolimpiskie w Londynie i Rio de Janerio. A w Polsce niepełnosprawni medaliści kompletnie nieznani.

Bohaterami filmu "Olimpijczycy" jest troje wielkopolskich niepełnosprawnych sportowców. Są nimi Krzysztof Paterka ze Swarzędza - mistrz świata w pływaniu i medalista z Aten, Milena Olszewska z Czarnkowa - brązowa medalistka z Londynu w łucznictwie oraz Karolina Kucharczyk z Rawicza - mistrzyni świata i złota medalistka z Londynu w skoku w dal. Głównym przesłaniem filmu jest ukazanie sportu osób niepełnosprawnych, jako sposobu na życie, sposobu na hartowanie charakteru i wreszcie, jako sposobu na przezwyciężanie swoich słabości.

Zapraszamy na projekcję.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Absolwent Rozważna i romantyczna »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego