Wielkopolski Portal Senioralny

Żegnaj Tom!

Żegnaj Tom!
   Mało kto wie, że zmarły kilka lat temu Piotr Janczerski był nie tylko popularnym piosenkarzem, ale też wybitnym muzykiem, autorem tekstów scenarzystom i reżyserem.

   Wszyscy pamiętamy piosenkę „Po ten kwiat czerwony”. Ale o jego śmierci TVP nigdy nie poinformowała nas.


   A szkoda, bo Piotr Janczerski był postacią wyjątkową. Jego twórczość muzyczna wywarła wpływ na niejednego muzyka. Na czym ona polegała? Posłuchajcie Państwo.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Do widzenia, do jutra Ewa chce spać »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego