Wielkopolski Portal Senioralny

Wielka majówka

Wielka majówka
   Dokładnie 40 lat temu powstał film, w którym student szkoły aktorskiej – Zbigniew Zamachowski zagrał główną rolę. Niby film, jak film – tyle, że doskonale pokazuje nasze tęsknoty (widziane z tamtej perspektywy). Prosimy, oceńcie Państwo sami, czy znaleźliście tam cząstkę waszej historii?

   Zapraszamy na projekcję. Wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Lalka Ach te - Białe noce! »

1 komentarz

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego