Wielkopolski Portal Senioralny

Agnieszka Osiecka

Agnieszka Osiecka
   Znów hałas wokół postaci Agnieszki Osieckiej. Tym razem z powodu nieporozumień z serialem telewizyjnym. Są spory o scenariusz i najogólniej rzecz ujmując, o rzetelność wobec skomplikowanego życiorysu poetki.

    Jakoś to coraz mniej lub wcale nie dziwi. Ale zostawmy na boku te spory, bo życie i twórczość Osieckiej zasługują na uwagę ponad wszystko i bez dzisiejszych sensacyjek. Były bowiem i ciągle są bogate, czasem dramatyczne, ale też często pogodne, pełne uroku, refleksji, piękna, a nade wszystko talentu. Agnieszka Osiecka, poetka, pisarka, reżyserka i dziennikarka, autorka ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek, to niezwykła postać, do dziś wzbudzająca duże emocje. Kobieta piękna i skomplikowana. Obejrzyjmy film dukumentalny z 1989 roku w reżyserii Grażyny Pieczuro. Zatytułowany jest on po prostu „Agnieszka”. Niech się wpisze w dzisiejsze dyskusje.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

95 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę