Wielkopolski Portal Senioralny

To nie jest kraj dla starych ludzi

To nie jest kraj dla starych ludzi
      Są filmy wybitne, filmy mierne i telenowele. Jako że nie jesteśmy już najmłodsi, to ostatnie kompletnie nas nie interesują. Dlaczego? Bo nie mamy czasu na … pierdoły.

 

    Akcja filmu jest jedynie pretekstem do pokazania ważnych problemów współczesnego świata. Obraz powstał na kanwie opowiadania, którego autorem jest laureat nagrody Pulitzera Cormac McCarthy. Film braci Coen zachwycił zarówno Amerykańską Akademię Filmową, jak i Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. W rolach głównych występują Tommy Lee Jones,Javier Bardem,Josh Bralin.

   Gorąco zapraszamy na projekcję! Wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego