Wielkopolski Portal Senioralny

Czy Chiny podbiją Europę?

Czy Chiny podbiją Europę?
    Na przełomie XIX i XX wieku Wielka Brytania, Francja i Niemcy były mocarstwami. II Wojna Światowa zmieniła bieg historii. Warto o tym pamiętać.

   Po wojnie Stany Zjednoczone Ameryki stały się niekwestionowanym przywódcą świata. Upadły wcześniejsze imperia. Brytyjskie i francuskie kolonie odzyskały niepodległość. Niemcy i Japonia przegrały wojnę. Wiele lat później upadł Związek Radziecki. Świat się zmienił, a w ostatnich latach chińska gospodarka zaczęła dominować. Jak potoczą się dalsze losy świata? Próbą odpowiedzi na to pytanie jest film dokumentalny „Czy Chiny podbiją Europę?”

Zapraszamy Państwa do zamieszczania komentarzy.

Więcej w tej kategorii: « Biografia Anny German Ziemia Obiecana »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego