Wielkopolski Portal Senioralny

Absolwent

Absolwent
Kultowy film Mikea Nicholsa z 1967 roku Dustinem Hoffmanem w roli głlównej. Nagrodzony Oskarem za najlepszą reżyserię.  

Film jest przenikliwym zapisem przemian obyczajowych zachodzących w amerykańskim społeczeństwie w połowie lat 60. XX wieku. Reżyser patrzy jednak na otaczającą go rzeczywistość nie z perspektywy hippisowskiej  rewolucji. Przyjmuje punkt widzenia mieszkańców przedmieść amerykańskich miast. Zbiorowym bohaterem swego filmu uczynił, znudzoną swą zamożnością i pełną hipokryzji, klasę średnią.

Żeby zobaczyć film wystarczy myszką nacisnąć na ten link: http://www.cda.pl/video/7207364b

Więcej w tej kategorii: « Thelma & Luise Olimpijczycy »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego