Wielkopolski Portal Senioralny

Najzabawniejsze PKF z lat 80.

Najzabawniejsze PKF z lat 80.
     Zapewne pamiętają Państwo, że w kinie przed każdym seansem wyświetlana była Polska Kronika Filmowa. Wyprodukowanie dwóch wydań tygodniowo było dużym przedsięwzięciem organizacyjnym.

    Zanim upowszechniła się telewizja, to kroniki filmowe dostarczały widzom najnowszych informacji społeczno-politycznych. Tak było na całym świecie. Z czasem ich rola informacyjna i propagandowa osłabła. Większość tematów stanowiły więc felietony – często zabawne. Zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie tych najciekawszych powstałych w latach 80. ubiegłego wieku.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego