Wielkopolski Portal Senioralny

Człowiek z marmuru

Człowiek z marmuru
    Ten film stał się sensacją PRL-u. Nikt nie spodziewał się, że tuż po odwołaniu stanu wojennego powstanie taki obraz.

   Do dzisiaj nie wiadomo jak Andrzejowi Wajdzie udało się przekonać ówczesne władze do powstania tego filmu. Pamiętam wypieki widzów, którzy jako piersi zobaczyli ten film. Kolejnego jego dwie części już nigdy nie miały takiej siły rażenia.

   Zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie tego niezwykłego filmu. Aby go zobaczyć wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Dzięcioł Niewinni czarodzieje »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego