Wielkopolski Portal Senioralny

Złote Runo

Złote Runo
   To niezwykły film w reżyserii Janusza Kondratiuka ze scenariuszem jego brata Andrzeja. Film powstał w warunkach wręcz off-owych. Może właśnie dlatego jest przejmujący.

    Obraz braci Kondratiuków opowiada o pewnym przedsiębiorcy, który poszukuje wspólnika do bardzo dochodowego interesu, który nie jest całkiem legalny. Idealnym kandydatem do tej roboty wydaje się być bezrobotny Rysio. W tej roli wystąpił Zenon Buczkowski. Biznesmen poddaje bohatera wielu nietypowym testom i próbom. Jednak przechodzi on pomyślnie wszystkie próby. Niebawem dowiaduje się na czym ma polegać jego zadanie. Okazuje się, że musi "przewieźć" do Berlina diamenty we własnym brzuchu.

    Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego filmu. Aby go zobaczyć wystarczy nacisnąć TUTAJ.

27 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego